Настоянка воскової молі застосування

Настоянка воскової молі – інструкція застосування і дози.

Далі

Властивості і склад маточного молочка

Маточне молочко – це особливий продукт, що виробляється залозами бджіл годувальниць. Формально, це засіб для харчування цих комах, яке допомагає личинкам стрімко розвиватися, а звичайним бджолам – бути продуктивними і сильними.

Далі

Застосування маточного молочка

Спосіб застосування маточного молочка.

Далі

Властивості меду

Якщо уважно прислухатися до порад довгожителів, можна відзначити, що більшість з них радить рано вставати і вживати в їжу мед.

Далі

Історія меду

Мед – це продукт, який супроводжує нас з самого дитинства. Про його корисні властивості відомо багато, він є дуже потрібною їжею і хорошим косметичним засобом.

Далі

Вогнівка

Воскова міль (вогнівка) вважається найлютішим ворогом усіх пасічників і бджолярів. Вони часто ведуть битву з цією комахою, захищаючи вулики бджіл від її шкідливого впливу.

Далі

Склад настоянки воскової молі

Настоянка воскової молі – унікальна за своїм складом знахідка. Незважаючи на відносну простоту свого отримання, вона багата на таку кількість ферментів, мікроелементів, вітамінів, що будь-який виключно медичний препарат залишається далеко позаду.

Далі

Екстракт воскової молі. Лікування бронхіту, пневмонії, плевриту.

Гострі, хронічні бронхолегеневі захворювання – одні з найпоширеніших, причому схильні до них всі групи населення – і дорослі і діти.

Далі

Перга і її корисні властивості

Перга бджолина – це продукт традицій і високого праці бджіл, не завжди високо цінується бджолярами але завоював повагу серед всіх апітерапевтів по всьому світу. Він являє собою квітковий пилок, який щільно утрамбовується бджолами в стільники і служить їжею в зимовий період.

Далі

Народні методи лікування медом

Користь Продуктів Бджільництва і особливо Меду для організму людини відомі давно! У народній медицині Продукти Бджільництва та лікування ними практикують багато лікарів, Апітерапевтів, Цілителів, Знахарів і багато інших фахівців. Мед та інші Продукти Бджільництва часто купують не тільки через їх смакові якості, вони є також перевіреними, безпечними і дуже смачними Біо Активними Добавками. В інтернеті можна знайти масу народних рецептів лікування і в багатьох в складі буде присутній мед.

Далі

Настоянка воскової молі в якості противірусного препарату

Воскова міль як і настоянка, витяжки та екстракт на її основі має імуномодулюючу, імунокоригуючу, противірусну активність, і особливо корисна тим, хто схильний до частих застудних і вірусних захворювань.

Далі

Корисні продукти бджільництва

Продукти Бджільництва купити від надійних і кращих виробників з України, продукція з усіма необхідними Сертифікатами Якості зі щоденною доставкою по всій Україні в Інтернет Магазині Корисних Продуктів Бджільництва – Медок.

Мед і інші Продукти Бджільництва здавна цінуються людиною. Корисні і цінні – вони супроводжують його крізь всю історію, залишаючись незамінними і по сьогоднішній день.

Далі

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping