Спосіб застосування маточного молочка.

matochnoe moloko

Застосування маточного молочка для профілактики:

 • Добова норма 300 млгр маточного молочка один раз в день, бажано в першій половині дня. Курс 60 днів, періодичність застосування 2-3 рази в рік.

Маточне молочко для лікувального застосування:

 • Свіжозаморожені 300мгр-350мгр., на вигляд як горошина, приймати 3 рази на день за 30-60 хвилин до їжі під язик. Тримати в роті не менше 10 хвилин, бажано чим довше. Курс застосування – 30 днів
 • Законсервовані медом 1/4 частина чайної ложки 3 рази на день до їжі під язик. Розсмоктувати і тримати в роті, бажано не ковтаючи, не менше 10 хвилин. Курс застосування -30 днів.

Спосіб зберігання:

 • Свіжозаморожене в морозилці при температурі -20 ° С, термін зберігання до 14 місяців.
 • Законсервоване медом можна зберігати в холодильнику і при кімнатній температурі.

Варто також враховувати, що маточне молочко потрібно берегти від попадання прямих сонячних променів. Не бажано приймати маточне молочко після 18-00.

Застосування маточного молочка – це спосіб оздоровлення, який застосовується протягом сотень століть, адже корисні властивості цього продукту згадуються в найдавніших трактатах лікарів.

Сьогодні лікувальні властивості маточного молочка – це незаперечний факт, що часто використовується лікарями в лікуванні і профілактиці багатьох захворювань.

Наприклад, застосування маточного молочка показано при захворюваннях серцево-судинної, нервової системи і проблеми з кров’ю. Так, цей продукт хороший при анемії, ішемічній хворобі серця, дистрофії міокарда, недостатнього тонусу серцевого м’яза, артеріальній гіпертонії. Маточне молочко застосовується як для профілактики, так і в комплексі лікування захворювань цієї сфери.

Лікувальні властивості маточного молочка добре застосовуються для нормалізації стану кісткової тканини, збільшення м’язової маси. Хвороби суглобів, а найголовніше – проблеми хребта – також добре купіруються за допомогою цього продукту. Так само серед спектру хвороб – остеохондроз, артрит, міозит і інші проблеми цього напрямку. Регулярне застосування маточного молочка здатне запобігти ймовірності розвитку неполадок з кістковою і м’язовою тканиною.

Застосування маточного молочка результативно для профілактики і лікування проблем з шлунково-кишковим трактом. Цей продукт знижує кислотність в шлунку, запобігає процесу бродіння, який стає причиною для постійної, хронічної присутності цього захворювання. Крім того, маточне молочко заліковує гастрити і виразки. Лікувальні властивості маточного молочка відновлюють печінку, і підшлункову чистять і розріджують кров.

При проблемах із зором, маточне молочко здатне допомогти: так, пацієнти з катарактою і глаукомою, хворобами сітківки відзначають покращення після курсу застосування цього продукту. Також лікуванню піддаються кон’юнктивіт, блефарит, кератит.

Оскільки маточне молочко – це потужний антисептик і противірусний засіб, то воно досить ефективно для лікування хвороб слизової оболонки ротової порожнини. Неприємні і болючі стоматити, пародонтоз, гінгівіти добре ліквідуються даним продуктом при регулярному застосуванні.

Репродуктивні системи чоловіки і жінки добре піддаються впливу маточного молочка, оскільки воно діє профілактично на статеву систему. Воно підвищує фертильність, покращує мікрофлору, нормалізує всі процеси і захисну функцію, відновлює дітородну функцію у чоловіків і жінок.

Бажаємо всім міцного здоров’я і довголіття. Будьте щасливі!!!

Статті

 1. Настоянка воскової молі застосування

  Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

 2. Властивості і склад маточного молочка

  Маточне молочко – це особливий продукт, що…

 3. Властивості меду

  Якщо уважно прислухатися до порад довгожителів, можна…

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping