Настоянка воскової молі – інструкція застосування і дози.

extract_moli-1024x768

Застосування для дорослих і підлітків старше 14 років:

 • День перший – приймати настоянку воскової молі 3 рази в день, за тридцять хвилин до їжі. Порція – 20 крапель настоянки на 50 мл води.День другий – приймати настоянку воскової молі 3 рази в день, за тридцять хвилин до їжі. Порція – одна чайна ложка настоянки на 50 мл води.День третій і до кінця курсу лікування – приймати настоянку воскової молі 3 рази в день, за тридцять хвилин до їжі. Порція – одна столова ложка настоянки на 50 мл води.

Один курс лікування триває 30 днів. Щоб пройти один повний курс лікування, потрібен один літр екстракту личинок великої воскової молі. Для профілактики приймати курсом 30 днів з перервою 60 днів. Дітям до 14 років давати по 1,5 крапель на кожен рік життя в 50 мл води, а також три рази в день за 30 хвилин до їжі.

Ефект від застосування – ефективна дія екстракту личинок воскової молі відчутна вже після прийому від 4 до 15 днів залежно від стану організму і віку людини. Для того, щоб переконатися в благотворній дії препарату, рекомендуємо здати аналіз крові до початку і через два тижні вживання настоянки. Результати Вас приємно порадують.

Застереження – індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва. Хворим тромбофлебітом приймати по 20 крапель тричі на день на 50 мл води за 30 хвилин до їжі протягом 30-60 днів. Потім перейти на дозу 1 ч.л. на 50 мл води тричі на день за 30 хвилин до їжі. Тепер можна перейти на лікувальну дозу 1 ст.л. на 100 мл води три рази на день за 30 хвилин до їжі. Перед вживанням рекомендуємо проконсультуватися з лікарем АПІ терапевтом.

Відома серед вузького кола, але надзвичайно ефективна воскова міль, застосування якої з кожним днем ​​оцінюють все більше і більше людей, може стати вашим чарівним засобом від всіх хвороб.

Ефективність цього засобу доведена і вченими, і лікарями, і тими, хто зміцнив своє здоров’я завдяки застосуванню нашої продукції.

Широкий спектр захворювань, лікування восковою міллю яких показало позитивний ефект – це не все, що здатна зцілити дивовижна настоянка. Повний перелік хвороб які вона лікує ще до кінця не відомий. Крім того, цей засіб відмінно використовується для профілактики і загального зміцнення здоров’я.

Так, воскова міль, застосування і вживання якої в разі лікування захворювань повинно бути регулярним, хороша для:

 • Профілактики і лікування туберкульозу. Властивості цієї комахи перетравлювати воскову оболонку, передалася і в настоянці. Збудники туберкульозу – палички Коха – мають таку ж воскову оболонку, яка зменшує позитивний ефект лікування від прийому медичних препаратів, прийом настоянки воскової молі знищує воскову оболонку і ліки починають діяти і зцілювати.
 • Відновлення тканин, загоєння ран, виразок, уражень шкіри і внутрішніх органів; після одужання від грибкових інфекцій. Лікування восковою міллю стимулює зростання і регенерацію клітин, що прискорює процес і робить його більш результативним.

Крім того, цей засіб:

 • Покращує роботу бронхів, підвищує їх опірність інфекціям і запальним процесам. Також може бути застосований для лікування бронхіту, пневмонії, алергічного кашлю.
 • Лікує проблеми серцево-судинної системи. Застосовується для усунення та профілактики порушень, захворювань гіпертонії, міокардитів, тахікардії, дистонії.
 • Підвищує тонус серцевого м’яза, знижує артеріальний тиск. Ефект від застосування для усунення подібних проблем стає помітним досить швидко: вже через два тижні після початку регулярного прийому настойки воскової молі, пацієнти відзначали сприятливий ефект і позбавлення від неприємних симптомів, які їх турбували.
 • Якщо пацієнт страждає від постійних застуд, інфекційних захворювань, запальних процесів в дихальних шляхах, сезонних ГРВІ, то застосування даного засобу покращить опірність організму подібним хворобам. Настоянка і екстракт воскової молі – це активний імунний модулятор, який взагалі підсилює захисні властивості організму, тому особливо ефективний для застосування як дорослих, так і дітей.
 • Лікує проблеми жіночої репродуктивної системи і чоловічих статевих органів.
 • Піднімає імунітет організму, благотворно впливає на загальний стан організму.
 • Розріджує кров, знижує рівень холестерину і відновлює роботу печінки.
 • Рекомендується для вживання спортсменам на всіх етапах тренування, для підвищення витривалості і покращення спортивних результатів виступає природним анаболіком, зміцнює м’язові волокна.

Статті

 1. Властивості і склад маточного молочка

  Маточне молочко – це особливий продукт, що…

 2. Застосування маточного молочка

  Спосіб застосування маточного молочка.

 3. Властивості меду

  Якщо уважно прислухатися до порад довгожителів, можна…

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping