Воскова міль як і настоянка, витяжки та екстракт на її основі має імуномодулюючу, імунокоригуючу, противірусну активність, і особливо корисна тим, хто схильний до частих застудних і вірусних захворювань.

противовирусный

Воскова міль як і настоянка, витяжки та екстракт на її основі має імуномодулюючу, імунокоригуючу, противірусну активність, і особливо корисна тим, хто схильний до частих застудних і вірусних захворювань.

Продукти бджільництва завдяки тому, що до складу входять біофлавоноїди і лізин, підвищують імунітет організму, покращують обмін речовин (метаболізм) як у дітей так і дорослих. Дія настойки базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій. Прийом настоянки / екстракту, бажано починати восени і приймати для лікування, а ще краще, для профілактики протягом усього періоду распіраторно-вірусних захворювань. Білки, що входять до складу екстракту, зокрема лейцин, допоможе тим людям, у кого підвищений вміст цукру в крові, лінолева кислота знижує холестерин, що позначається на загальному стані організму і стійкості організму до дії вірусів.

Застосування корисних продуктів бджільництва а саме Воскової молі з метою лікування багатьох захворювань і особливо для зміцнення здоров’я і підняття імунітету, набирає все більшої популярності по всьому світу. Україна є одним з основних лідерів по виробництву продуктів бджільництва в світі.

Пам’ятайте, що прийом корисних продуктів бджільництва: Воскової молі, Перги, маточного молочка, гомогенату, прополісу і багатьох інших апіпродуктів – це інвестиції в своє здоров’я і здоров’я своїх дітей та й взагалі майбутніх поколінь. Тим більше всі ми знаємо що завжди краще і дешевше зміцнити свій організм ніж лікувати його.

Будьте Здорові, Щасливі і Багаті !!!

Статті

  1. Настоянка воскової молі застосування

    Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

  2. Властивості і склад маточного молочка

    Маточне молочко – це особливий продукт, що…

  3. Застосування маточного молочка

    Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping