Воскова міль (вогнівка) вважається найлютішим ворогом усіх пасічників і бджолярів. Вони часто ведуть битву з цією комахою, захищаючи вулики бджіл від її шкідливого впливу.

mol_voskovaja

Але міль – це дивовижна комаха, корисні властивості якої відкрив шанований вчений, нобелівський лауреат І. І. Мечников. Завдяки його дослідженням, сьогодні ця комаха допомагає отримати міцне здоров’я і довголіття багатьом людям.

Як вогнівка використовується в медицині?

У лікуванні використовується настоянка воскової молі і багато інших продуктів бджільництва. Дослідження клінічних аналізів крові підтверджують – люди, які регулярно приймають цей препарат для підтримки і стимуляції організму, відчувають значне покращення, підвищення тонусу і життєвої сили. Крім того, відомі безліч захворювань, де воскова міль може допомогти вилікуватися і купірувати недуги. Настоянка воскової молі ефективна для профілактики багатьох захворювань і нормалізації роботи організму людини в цілому. Результати можна помітити вже після першого тижня прийому препарату. Ми рекомендуємо здати загальний аналіз крові до і після двох тижнів прийому настойки воскової молі, результат Вас приємно здивує, самопочуття покращиться а радість життя спалахне з новою силою.

Які хвороби можна вилікувати за допомогою вогнівки?

 • Настоянка воскової молі активно застосовується для лікування і покращення роботи організму, а також профілактики хвороб серцево-судинної системи. Так, вона показана для прийому в разі наявності аритмії, ішемічної хвороби серця, стенокардії, інфаркті міокарда.
 • При наявності проблем з рівнем цукру і холестерину в організмі, також варто регулярно застосовувати дану добавку.
 • Активно застосовується в спорті. Професійні спортсмени цінують настоянку воскової молі за те, що вона підвищує витривалість і перешкоджає стомленню організму покращує роботу суглобів, підвищує м’язову масу. Вважається, що цей продукт чистить кров, виступає в якості природного анаболіка.
 • Показана до застосування при проблемах з репродуктивною системою у жінок – наприклад, при безплідді. Також здатна виправити порушення в роботі системи при клімаксі.
 • Дуже добре показує себе в протистоянні легеневим захворюванням і проблемам з дихальними шляхами. Настоянка воскової молі – відмінний засіб для лікування туберкульозу, легеневих запалень, бронхіальної астми, бронхіту. Допомагає при нестерпних проявах алергічних реакцій, таких, як кашель і нежить, задушливе відчуття.
 • Для чоловіків вона корисна для профілактики і лікування імпотенції і проблем з передміхуровою залозою. Лікує аденому простати.
 • Загалом, настоянка воскової молі – потужний засіб для зміцнення імунної системи, роботи природного його захисту.

Настоянка воскової молі, купити яку Ви можете в нашому інтернет магазині стане запорукою Міцного Здоров’я і Благополуччя для Вас і близьких Вам людей!

 

Статті

 1. Настоянка воскової молі застосування

  Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

 2. Властивості і склад маточного молочка

  Маточне молочко – це особливий продукт, що…

 3. Застосування маточного молочка

  Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping