Настоянка воскової молі – унікальна за своїм складом знахідка. Незважаючи на відносну простоту свого отримання, вона багата на таку кількість ферментів, мікроелементів, вітамінів, що будь-який виключно медичний препарат залишається далеко позаду.


аминокислоты

До складу цього чуда – входять 20 з 28 незамінних і замінних амінокислот, які необхідні організму людини для повноцінного здорового життя. Кожна з незамінних амінокислот відповідає за свій шматочок життєдіяльності організму. Валін, лейцин, ізолейцин – за відновлення після травм, м’язову масу, надходження білка в організм. Триптофан, фенілаланін, метіонін – сприятливо впливають на роботу серця і захист імунних сил організму. Аргінін уповільнює ріст пухлин, покращує кровопостачання, виділяє гормон росту.

Також до складу даного екстракту входять серотоніноподібні речовини, пептиди, ферменти, ксантин і гіпоксантин, високомолекулярні білки, нуклеотиди, нуклеозиди, стероїдні гормони, значна кількість мікроелементів, вітаміни.

У складі екстракту вогнівки (воскової молі) знаходяться і мікроелементи, нестача яких може привести до серйозних захворювань (мідь, калій. Марганець, магній, селен, цинк, залізо, хром, молібден, кобальт).

Настоянка воскової молі – досить концентрований препарат, в якому:

 • Вільні амінокислоти становлять понад 50%
 • Високомолекулярні речовини 2%
 • Нуклеотиди і нуклеозиди 1,5%
 • Моносахариди та дисахариди 2 – 4,7%
 • Жирні кислоти 0,1%
 • Мінеральні речовини 7,1 – 9,1%

Екстракт воскової молі не викликає звикання, більш того він допомагає при відвиканні від інших медикаментозних засобів.

Всі дослідження, які проводилися при лікуванні різних захворювань, не показали побічних ефектів, а це говорить про можливе широке коло пацієнтів, яким може бути рекомендований цей препарат

Статті

 1. Настоянка воскової молі застосування

  Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

 2. Властивості і склад маточного молочка

  Маточне молочко – це особливий продукт, що…

 3. Застосування маточного молочка

  Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping