Перга бджолина – це продукт традицій і високого праці бджіл, не завжди високо цінується бджолярами але завоював повагу серед всіх апітерапевтів по всьому світу. Він являє собою квітковий пилок, який щільно утрамбовується бджолами в стільники і служить їжею в зимовий період.

perga_pchelinaya

Під час утрамбовки пилок контактує зі слиною і молочною кислотою, цей процес називають ферментація. Після запаювання шаром воску, перга починає бродити і консервуватися всередині сот, що виключає можливість розвитку в ній шкідливих бактерій, грибків або цвілі. Кінцевий продукт – твердий,що нагадує сушений хліб, стовпчик, який вилучається з сот і, відповідно, має геометричну шестикутну форму.

Перга бджолина ще називається бджолиним хлібом – безумовно, не тільки через свою текстури. Справа ще й у тому, що до смаку цей продукт найбільш близький з житнім хлібом, який рясно змастили медом. Запах і смак у цього продукту також приємний, трохи кисло-солодкий.

Що міститься в перзі бджолиної?

Склад, яким володіє перга бджолина, корисні властивості якої не піддаються сумніву, воістину дивує. Однак, перш за все, потрібно відзначити: на відміну від всіх інших продуктів життєдіяльності бджіл, перга – це гіпоалергенні засіб, який показано до застосування всім категоріям населення, незалежно від схильностей їх організму і анамнезу.

Перга бджолина складається з білків, які складають третину всіх речовин. Також вона сповнена ферментами і амінокислотами, вуглеводами і гормонами, вітамінами, лецитином. Варто відзначити також, що перга бджолина, корисні властивості якої можуть здивувати будь-якого новачка, повинна прийматися в стриманих дозах. На відміну від, скажімо, меду або прополісу, перга засвоюється організмом людини повністю. Тому потрібно дотримуватися відведених пропорцій, інакше можна перенаситити організм вітамінами, гормонами і амінокислотами, що не дасть кращого ефекту для людини.

Орієнтовна доза, яка може бути показана для людини, починається від 5 грам, але ніколи не перевищує 15 грам за один прийом. Перед вживанням необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з АПІ терапевтом, з’ясувавши оптимальну дозу застосування.

Як застосовується перга бджолина?

Бджолиний хліб застосовується для лікування і виправлення безлічі проблем зі здоров’ям. Крім того, перга активно застосовується в косметології, в якості добавки, яка кардинально змінює зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів людини на краще. Звичайно, перга бджолина, купити яку може кожен але не всі знають про її цілющі властивості, хороша і для активної профілактики захворювань запального, інфекційного, вірусного, хронічного типу.

Перга для організму людини:

 • Перга бджолина – це прекрасний сорбент і засіб для виведення з організму шкідливих речовин. Якщо людина працює на підприємстві і постійно підпадає під вплив хімічних чинників, то перга бджолина, купити яку він може як правило в кінці весни і протягом всього літа (а вже потім продукт закінчується, оскільки він має високий купівельний попит але малі вироблені кількості), допомагає вивести токсини з організму. Крім того, вона здатна увібрати і ліквідувати отрути – що особливо важливо при отруєннях. Добре для застосування при проблемах з печінкою: перга виводить токсини з її тканин, стимулює клітинний обмін. Тому її використання також показано пацієнтам з гепатитом, цирозом, холециститом. Перга бджолина також очищає кров, що знижує навантаження на печінку і оздоровлює її приводячи в гарний робочий стан.
 • Перга бджолина активно застосовується для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Вона сприяє гарній роботі травлення, обміну речовин. Підвищує апетит і гармонізує мікрофлору кишечника. Її показано застосовувати тим, хто скаржиться на будь-які проблеми в цій сфері.
 • Стимулює процес росту клітин і регенерації. Тому регулярне вживання перги бджолиної показано пацієнтам, які проходять реабілітацію після хірургічних операцій, інвазивних процедур, травм, каліцтв і ран. Перга бджолина сприяє швидкому загоєнню, оскільки впливає ще й на процес кровотворення і кровообігу в людському організмі.
 • Нормалізує гормональний фон. Особливо це стосується роботи щитовидної залози, проблеми з якої вельми поширені серед людей середнього віку. Перга бджолина нормалізує загальний стан щитовидки, забезпечуючи її стабільну, нормальну роботу.
 • Через свою здатність стимулювати кровообіг в організмі, перга бджолина показана до застосування людям, які мають проблеми із зором. Вживання перги бджолиної на регулярній основі підвищує мікроциркуляцію крові в оці, що здатне нормалізувати його стан, запобігти крововиливам в сітківку. Також має яскраво виражений косметичний ефект: так звані «мішки під очима» йдуть з вживанням бджолиного хліба.
 • Покращення роботи серцево-судинної системи. Перга бджолина активно застосовується для лікування атеросклерозу і гіпертонії. Також показана для лікування або купірування симптомів нервових розладів, хворобах невралгічного спектру, психічних відхилень. Активна робота перги бджолиної спрямована також на очистку та підвищення еластичності стінок кровоносних судин, що значно зменшує ймовірність інфаркту.
 • Профілактичний ефект. Підвищення тонусу організму, стимуляція функцій захисту, стійкості до збудників захворювань різного характеру: вірусам, мікроорганізмам, інфекціям. Доведено, що людина, яка приймає пергу бджолину регулярно, набагато рідше хворіє на застудні захворювання, а якщо і заражається на грип або ГРВІ, то переносить період хвороби набагато легше і проходить він значно швидше ніж у інших пацієнтів.
 • Статева система. Жіноча репродуктивна система після застосування перги бджолиної – це нормалізована мікрофлора, підвищення фертильності, нормальний статевий потяг до партнера. Для чоловіків застосування перги бджолиної – це профілактика проблем з передміхурової залозою, нормалізація потенції і ерекції і також – підвищення здатності зачати дитину. Цей ефект досягається активізацією циркуляції крові в області органів малого тазу.

Як бачите, перга бджолина має найширший спектр застосування. Завдяки тому, що бджолиний хліб повинен прийматися невеликими порціями, дозволити цей засіб може собі кожен. Досить купити цей препарат один раз і пропити повноцінний курс – і ефект від вживання перги бджолиної буде помітний і результативним. Особливо яскраво вираженим буде спільна дія перги на організм, що більшість пацієнтів зауважує відразу: підвищення тонусу і активної життєвої сили – це перші помітні зміни.

Пергу застосовують один раз на добу для профілактики (стимуляції) організму і три рази в день для лікування, розсмоктуючи її під язиком за 30 хвилин до їжі і не запиваючи водою, застосовувати пергу бджолину потрібно по 7-10 гранул в разі лікування по одній чайній ложці . Дозу так само можна визначати самостійно – беручи до уваги ситуацію зі здоров’ям, і наявність захворювань або їх відсутність. На перших порах прийом перги може викликати сонливість, тому рекомендовано приймати її перед сном. Однак, це нормальний процес адаптації організму, який не займає багато часу. Після кількох днів можна приймати пергу бджолину вранці або вдень – і не переживати за працездатність або рівень концентрації уваги, адже вони навпаки – зростуть.

Придбати пергу, можна по всьому світу. Але в нашому інтернет магазині можна купити пергу високої якості з адресною доставкою по Києву та по Україні. Цей чудовий і Корисний Продукт Бджільництва бажано тримати у себе вдома, особливо восени та навесні, всім, хто поважає себе і своє здоров’я.

 

Статті

 1. Настоянка воскової молі застосування

  Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

 2. Властивості і склад маточного молочка

  Маточне молочко – це особливий продукт, що…

 3. Застосування маточного молочка

  Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping