Користь меду як корисного продукту бджільництва була помічена ще в кам’яному віці, його варто їсти хоча б тому що це найкращий замінник цукру. Сьогодні мед, рекомендують до застосування не тільки пасічники, а й апітерапевти, лікарі та косметологи.

Заперечувати користь цього продукту бджільництва і його благотворний вплив на людський організм не зміг би ніхто. Мед – це найсильніший засіб при багатьох захворюваннях, проблемах з тонусом, косметичних дефектах.

Корисні властивості меду для дітей

Мед можна успішно використовувати для профілактики захворювань, стимуляції імунної системи і покращення здоров’я дитини. Але починати давати його потрібно невеликими порціями, бажано в дообідній час і ще краще розвести водою до однорідної маси.

Наприклад, його користь як седативного засобу широко відома. Рекомендується давати малюкові невелику порцію перед сном – не більше чайної ложки продукту – і це забезпечить йому легке засинання, глибокий і повноцінний сон.

Також показаний дітям з проблемою енурезу. Ложка меду щодня допомагає скоротити прояв проблеми, а в поєднанні з іншими лікарськими засобами – повністю позбутися від хвороби.

Діти – відомі ласуни, тому замість солодощів, краще придбати мед і додавати його в каші, сир, чай, десерти або замінити ним цукерки і шоколад. Тоді дитина замість шкоди отримає дозу вітамінів і мінералів, а потреба в поїданні солодкого буде задоволена. До того ж, мед не викликає перезбудження, яке часто відчувають діти, переїдаючи цукор. Він благотворно впливає на нервову систему і уважність малюка.

Корисний Продукт Бджільництва Мед його властивості для дорослих

Крім перерахованих вище способів застосування, які, звичайно, будуть корисні і для старшого покоління мед допомагає боротися і з віковими проблемами.

Так, користь меду підтверджена в лікуванні розладів шлунково-кишкового тракту. Підвищена кислотність легко знімається всього 1 ложкою – адже його структура допомагає позбутися від проблеми і стимулює шлунок до нормальної роботи.

Регенеруючі і антивікові властивості меду широко використовуються в медицині і косметології. Застосовуються не тільки маски і креми на основі цього продукту, але і рекомендується вживання його в їжу для підвищення еластичності шкіри.

Проблеми з серцево-судинною системою і анемією вирішуються завдяки дивовижному складу меду. Висока концентрація заліза в цьому продукті підвищує рівень гемоглобіну, що забезпечує нормальне функціонування організму людини.

Крім того, мед використовують для лікування застуд, загоєння ран, як антигрибковий засіб. Враховуйте, що цей продукт потрібно застосовувати в малих кількостях, оскільки він надзвичайно насичений корисними речовинами.

Продаж Корисних Продуктів Бджільництва в інтернет магазині – Медок.

Статті

  1. Настоянка воскової молі застосування

    Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

  2. Властивості і склад маточного молочка

    Маточне молочко – це особливий продукт, що…

  3. Застосування маточного молочка

    Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping