Екстракт личинок воскової молі знаючі люди, давно застосовують в лікуванні серцево-судинних захворювань, адже Серце – найважливіший орган людини. Коли з’являються проблеми з серцем починає скакати тиск, з’являється аритмія, починаються пошуки універсального лікувального або ж профілактичного засобу.

voskovaya mol serdechnososudistaya sistema

Екстракт воскової молі дуже ефективний оскільки складається з амінокислот, ферментів і мікроелементів, які не тільки зменшують ризик розвитку серцевих захворювань, але і знижують напади стенокардії, нормалізують тиск.

Так, наприклад, три незамінні амінокислоти, що знаходяться в організмі людини: лейцин, ізолейцин і валін, які допомагають відновлюватися м’язовій тканині, підвищують гемоглобін, сприяють зниженню утворення тромбів, покращують мікроциркуляцію крові.

Через 2-3 тижні після початку прийому, зменшується кількість нападів стенокардії, зменшується задишка, нормалізується тиск.

В настоянці міститься також серин (серинові протеаза) перешкоджає утворенню рубців і спайок, тому воскову міль рекомендують застосовувати в комплексній терапії та особливо при лікуванні наслідків інсульту, інфаркту.

Також входить до складу амінокислота триптофан, яка широко використовується для лікування захворювань серця. Дефіцит даної амінокислоти може привести до спазмів коронарних артерій. Так само до складу входить тирозин, який відповідає за тиск, і його недостатність може привести до стрибків тиску і вегето-судинної дистонії за гіпотонічним типом.

Завдяки екстракту воскової молі робота серцевого м’яза стає більш стабільною, підвищуються кардіозахисні властивості.

Продукт сприяє покращенню метаболізму, сприяє розчиненню холестеринових бляшок, тому рекомендований при лікуванні атеросклерозу, тромбофлебіту, варикозного розширення вен. Покращується загальний стан за рахунок зменшення набряклості і болю при ходьбі.

Оскільки екстракт містить практично всі незамінні амінокислоти, можна з упевненістю сказати про ефективність прийому препарату в якості профілактичного і, що входить в комплексне лікування, при різних аритміях серця, після операційному втручанні, при скачках артеріального тиску.

За результатами досліджень зазначалося, що при тривалому прийомі екстракту воскової молі зникають порушення атріовентрикулярної (передсердно-шлуночкової) провідності, явища аритмії, збільшується вміст глікогену, що покращує роботу серцевого м’яза.

Купуйте корисні продукти бджільництва в інтернет магазині – Медок!

Статті

  1. Настоянка воскової молі застосування

    Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

  2. Властивості і склад маточного молочка

    Маточне молочко – це особливий продукт, що…

  3. Застосування маточного молочка

    Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping