Екстракт воскової молі при аденомі простати,з чим і як краще застосовувати.Життя сповнене сюрпризів і часом не дуже приємних. Різні перенесені захворювання, часом навіть ті, які здаються нешкідливими, наприклад застуда,

Muzhskie-problemy-voskovaya mol

стресові ситуації, вік можуть негативно позначитися на репродуктивному здоров’ї чоловіка. Причин може бути багато. Це і ендокринні, медикаментозні, неврологічні, судинні. Як результат – еректальна дисфункція, до якої можна віднести і відсутність статевого потягу, і чоловіче безпліддя, зниження рухливості сперматозоїдів.

Екстракт личинок воскової молі підвищує тестостерон, завдяки вмісту в ньому однієї з амінокислот під назвою – аргінін. Це умовно замінна амінокислота, що отримується організмом, стимулює викид в кров гормону росту, покращує кровопостачання і сприяє виділенню тестостерону, а також підвищенню рухливості сперматозоїдів. Аргінін, також перешкоджає розвитку пухлин і ефективний при лікуванні аденоми передміхурової залози. При боротьбі зі злоякісними утвореннями допомагає метіонін, що також входить до складу препарату.

Крім того, до складу екстракту воскової молі входять пальмітинова, олеїнова і ліноленова кислоти, які також володіють антиандрогенною дією.

Настоянка личинок воскової молі здатна допомогти і при розладах статевої функції, а також допомагає відновити репродуктивне здоров’я чоловіків, завдяки лізину- незамінній амінокислоті в складі препарату.

Рекомендований курс  прийому 1 місяць, 1 місяць перерва.

Екстракт воскової молі приймати:

1 день, 20 крапель змішати з 50 мл води, випити за 30 хвилин до їди.

2 день, 1 чайна ложка змішати з 50 мл води, випити за 30 хвилин до їди. 3 рази на день.

3 день, 1 столова ложка продукту змішати з 50 мл води, випити за 30 хвилин до їди. 3 рази на день.

Корисно приймати екстракт молі з фіто прополісними ректальними свічками або фітосвічками з трутневим гомогенатом.

Фітосвічки з прополісом  і гомогенатом ректальні приймати, курсом два рази в день, вранці і перед сном. Один курс 25 днів.

Добре також в цей час застосовувати ще такі продукти бджільництва як підмор і перга. Підмор в силу присутнього в ньому хітозану, причому у великій кількості зміцнить захисні функції організму. Перга ж наповнить усіма можливими вітамінами, мінералами, мікро і макро елементами.

Пергу і підмор також застосовувати курсом не менше 25 днів.

Отримайте консультацію нашого Консультанта з Апітерапії і Здорового способу життя, зателефонувавши по одному з наших контактних телефонів.

 

Статті

  1. Настоянка воскової молі застосування

    Настоянка воскової молі – інструкція застосування і…

  2. Властивості і склад маточного молочка

    Маточне молочко – це особливий продукт, що…

  3. Застосування маточного молочка

    Спосіб застосування маточного молочка.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping